Найпопулярніші місця відпочинку іноземців в Україні

2018-10-02 17:29:55

У Центрі розвитку туризму визначили популярні місця відпочинку іноземців в Україні

Окрім морського узбережжя іноземці відвідують Львів та Карпати

Іноземці найчастіше проводять відпочинок в Україні на морському узбережжі. Про це і під час прес-конференції повідомив директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук.

«Популярним на даний момент є морське узбережжя, тобто, збільшення потоку туристів цього року ми бачили в Одесі та на Херсонщині... Багато туристів з різних країн раніше приїжджали до нас у Крим, а зараз вони перемістилися на Одещину, наприклад, у Затоку або на узбережжя Херсонщини. Це зокрема білоруські туристи, туристи з Туреччини, Балтії, Польщі», - розповів він,також зазначивши, що потік туристів за 6 місяців 2018 року зріс близько на 25% у співвідношенні з минулим роком.

За словами Володимира Царука, ці показники досить хорошими враховуючи, що Україна наразі не почала активної реклами на цих ринках.

«Така ж ситуація у Закарпатті та у Львові - тут зросла кількість іноземних туристів. Також зросла і кількість внутрішніх туристів, які обрали місцем відпочинку Одещину та Херсонщину», - додав директор Центру розвитку туризму України.

Президент "Національної туристичної організації України", Іван Ліптуга у серпні повідомив, що сервіс в туристичній галузі України поступово поліпшується.А також, що в туристичній галузі поступово покращується інфраструктура.

Залишити коментар