Медиків в Полтавську область "заманюють" безкоштовним житлом

2017-12-27 13:37:50

Медиків в Полтавську область "заманюють" безкоштовним житлом. У Полтавській області закликали приїжджати на роботу лікарів, у яких немає власних квартир. Зокрема, житло вже добудовують в містечку Решетилівка. Журналісти дізнавалися, скільки медиків зможуть отримати домівки і як це допоможе пацієнтам.

Лор-лікар Ярослав Грушко потрапив на роботу в Решетилівку за розподілом з університету. Каже, що залишився б тут надовго, якби було житло.

"Житло - це для молодого фахівця такий фактор, який його затримає на місці. Навіть не заробітна плата, а саме житло", - вважає лікар.

Місцева влада вирішила забезпечити Ярослава і чотирьох його молодих колег житлом. Під службові квартири перебудовують корпус районної лікарні, який десять років стояв недобудованим. У будівлі з'явиться п'ять двокімнатних квартир з усіма зручностями.

"Площа квартири зручна - немає прохідних кімнат, кухні також великі, санвузли роздільні", - розповів начальник відділу архітектури та містобудування Решетилівського міськвиконкому лікар Приходько.

Будівлю спочатку не проектували під житлові приміщення. Тому тепер будинок утеплюють - щоб жителі менше витрачали на опалення кімнат з дуже високими стелями. Як відзначають підрядники, економія може скласти до 60%.

Всього на переобладнання будівлі витратять близько трьох мільйонів гривень з місцевого та державного бюджетів. У міськраді кажуть, що готові братися і за нові подібні проекти.

"Сьогодні ми чекаємо будь-якого інвестора, який би міг сюди до нас прийти і будувати житло. Ми завжди його підтримаємо і навіть будемо брати участь у співфінансуванні", - говорить решетилівський голова Володимир Кузьменко.

До кінця року в будинку для медиків планують перекрити дах, щоб почати внутрішні роботи. Нові мешканці повинні заселитися навесні.

Залишити коментар