Кабмін продовжив дію програми забезпечення молоді житлом

2017-12-28 10:49:54

Згідно з постановою №1032 від 20 грудня, раніше програма, що почалася в 2013 році, повинна була завершитися в 2017 році, але продовжена до 2020 року.

Передбачається, що успішне виконання програми може забезпечити житлом 5,165 тис. молодих сімей, побудувавши 372,55 тис. кв. м житла, за умови перерахунку в середньому забезпеченості загальною площею житла на одну сім'ю в 62,5 кв. м.

Для реалізації програми необхідно фінансування в розмірі 2,83 млрд грн.

У повідомленні, яке додається до постанови, відзначається, що продовження дії програми буде сприяти вирішенню питання забезпечення молоді житлом, а відповідно матиме позитивний вплив на вирішення демографічної проблеми, яка є дуже гострою в Україні.

Програма передбачає фінансування механізму пільгового кредитування молоді на придбання житла, а також погашення зобов'язань за раніше укладеними договорами часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків.

Серед джерел фінансування програми: кошти спеціального фонду державного бюджету, кошти місцевих бюджетів, а також залучені ресурси. В даний час діє 70 місцевих програм забезпечення молоді житлом. Реалізація Державної програми передбачає співфінансування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Залишити коментар